Acana

Köpek mamasında yeni bir standardı temsil etme misyonu ile üretim yapan Acana markası, evcil hayvanların doğasına uygun mamalar formüle etmesiyle ön plana çıkıyor. Et ve protein bakımından zengin mama çeşitleri hazırlayan marka, yerel tedarikçilerden aldığı içerikleri üretimlerinde kullanıyor. Mutfağının ödüllü olması da markayı benzerlerinden ayırıyor. Sitemizde Acana tarafından üretilen köpek ve kedi maması çeşitlerini inceleyebilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Sırala
1 2
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.
1 2

Acana Köpek ve Kedi Maması Ürün Serileriyle Tanışın!

Kedi ve köpeklerin spesifik ihtiyaçlarına yönelik olarak mama çeşitleri de hazırlayan Acana, Classics, Heritage, Regionals, Singles gibi özel ürün serileri ile köpeklerin beslenme ihtiyacını karşılıyor. Singles serisinde yer alan 3 farklı köpek ödül maması % 95 et oranı ile son derece besleyici bir gıdaya dönüşüyor. Aynı seride yer alan 4 farklı köpek maması ise % 50 et oranı ve yüksek protein düzeyi ile köpeklerin günlük protein ihtiyacının eksiksiz bir şekilde karşılanmasına olanak tanıyor.

Regionals serisi ise düşük karbonhidrat düzeyine sahip ve seride yer alan mamalardaki et oranı % 70 olduğundan besleyicilik beklentisini karşılamayı başarıyor. Classics serisinde yer alan mama çeşitleri % 50 düzeyinde et içeriyor. Bu seride yer alan mamalarda aynı zamanda tavuk ve yumurta da bulunuyor. Heritage mama serisi ise % 65 ila % 75 düzeyinde et içeriyor.

Acana Regionals Kedi Mamaları Sitemizde!

Markanın köpekler için formüle ettiği mama sayısı her ne kadar daha fazla olsa da kediler de unutulmamış! % 75 düzeyinde et oranına sahip olan Acana Regionals serisinde yer alan 4 farklı kedi maması ise kedilerin çok büyük bir bölümü tarafından sevilerek tüketiliyor. Sitemizde markanın en yeni mama çeşitlerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Uygun fiyatla birlikte sizlere Acana mama çeşitlerini farklı gramaj seçenekleri ile birlikte sunuyoruz. Sadece tek tıkla sepetinize atabilir ve siparişinizi hemen tamamlayabilirsiniz. Evcil dostlarınızın afiyetle tüketebileceği ödül maması çeşitlerinden de sepetinize eklemeyi sakın unutmayın! Ödül mamalarıyla dostluğunuzu pekiştirin ve aynı zamanda alışverişinizde cazip fiyat avantajından iki kat fazla faydalanın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.