Benefit

Uzun araştırmalar ve detaylı çalışmalar sonrasında formüle ettiği kedi ve köpek maması çeşitleri üreten Benefit markası, evcil dostların ihtiyaçlarına, yaşlarına ve beslenme alışkanlıklarına uygun ürün çeşitleri geliştiriyor. Evcil dostların dengeli bir şekilde beslenmelerini sağlamak amacıyla 2014 yılından bu yana mama çeşitleri hazırlayan marka, geniş ürün gamıyla dikkat çeken markalar arasında yer alıyor.

Marka Kategorileri
Sırala
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

NIR sistemi ile mama çeşitlerinin düzenli olarak analizini yapan Benefit, besleyici içeriklere yer vermeye özen gösteriyor. Aynı zamanda lezzet noktasında da ödün vermeyen ve evcil hayvanların severek tüketebilecekleri mamalar hazırlayan markalar arasında yer alması da dikkatlerden kaçmıyor. Sitemizden Benefit marka kedi ve köpek maması çeşitlerini hemen inceleyebilir, dilediğiniz ürün için sipariş verebilirsiniz.

Benefit Kedi ve Köpek Maması Çeşitlerinde Cazip Fiyatlar

Kitten, Adult Multi-Cat, Adult Sensitive Skin, Adult Sterilised, Adult Lifht ve Adult Hairball ürün serileri Benefit markasının kediler için hazırladığı mama çeşitlerini kapsıyor. Marka bu mama çeşitlerini tavuklu, somon balıklı, kuzulu ve pirinçli olarak hazırlıyor. Köpekler için de Puppy Mini, Puppy Medium, Puppy Large Breed, Adult Medium, Adult Large Breed ürün serileri mevcut.

Bu mama çeşitleri de kuzulu, pirinçli, somon balıklı içeriklerle hazırlanıyor. Vitamin ve mineral yönünden zengin mama çeşitlerini kullanıma sunmaya özen gösteren marka aynı zamanda kedi ve köpekler için zararlı olmayacak sebzeleri de mama formüllerine dahil edebiliyor. Köpek mamaları 3 kg ve 12 kg gramaj seçeneklerini evcil hayvan sahiplerine sunuyor. Kedi mamaları ise 1,5 kg ve 12 kg seçenekleri sunuyor. 

Besleyici ve Doyurucu Benefit Meme Çeşitlerini İnceleyin!

Bu arada marka, yavru kedileri ve yavru köpekleri de unutmadı. Minik patiler için de özel olarak mama çeşitleri hazırlanarak kullanıma sunuluyor. Daha küçük taneli olarak hazırlanan ve ideal yumuşaklık seviyesinde olduğu için yavru hayvanlar tarafından rahatlıkla tüketilebilen bu mamaları da hemen şimdi inceleyebilir ve denemek istedikleriniz için hemen sipariş verebilirsiniz. Benefit mama çeşitleri en uygun fiyatları sizlere sunuyor. Minimum fiyat avantajından siz de faydalanabilir ve mama ihtiyacınızı son derece düşük rakamlarla karşılayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.