Ever Clean

Eğer kaliteli ve aynı zamanda uzun süreli kullanıma uygun kedi kumu arıyorsanız, tercihinizi rahatlıkla Ever Clean kum çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz. Üretimlerinde kullandığı özel bir teknik kumların çok daha uzun süreli kullanılabilir olmasını sağlıyor. 1987 yılında Amerika’da üretilen topaklanan kedi kumu çeşitleri kokulu ve kokusuz olarak 2 farklı seçenek halinde kedi sahiplerine sunuluyor.

Sırala
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Kedinizin ilgi gösterdiği kum türüne uygun seçimler yapabilirsiniz. Aktif karbon molekülleri içeren ve bu sayede kötü koku oluşumunu da engelleyen Ever Clean kum çeşitleri yüksek topaklanma özelliği ile dikkat çekiyor. Bu sayede kumları temizlemek de kedi sahipleri için zor olmuyor. Markanın kum çeşitleri kum kabında bakteri oluşmasını da engelleyebiliyor. Çalışan kedi sahipleri kum kabını gün içerisinde temizleyemiyor. Bu nedenle anti bakteriyel özellikte olan kumların kullanılmasında fayda var.

Geniş Bir Seçenek Yelpazesi Sunan Ever Clean Kumları

Markanın kum çeşitleri 6 kg ve 10 kg seçenekleri eşliğinde kullanıma sunuluyor. Özellikle evinde çok sayıda kedi besleyenler için 10 kg gramaj seçeneği çok daha güçlü bir seçeneğe dönüşüyor. Ayrıca hızlı koku emen kum çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Çok sayıda kedi besleyenler için hızlı koku emen kumlar daha önemli bir seçeneğe dönüşüyor.

Multi kristal karışımı kum çeşitleri büyük ilgi görüyor. Kokuyu ortaya çıkaran bakterileri etkisiz hale getiren ve bu yolla ortama koku yayılmasını da engelleyen kumlar premium granüller içeriyor. Ayrıca markanın ürün çeşitleri arasında lavanta kokulu ve okyanus kokulu olanlar da yer alıyor. Patiye yapışmama özelliğine sahip olan kum çeşitlerine de yönelebilirsiniz.

Ever Clean Kumlarında Uygun Fiyat Avantajı 

Sitemizden markanın en beğenilen ve en çok kullanılan kum çeşitlerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Cazip kum fiyatları avantajından hemen siz de faydalanın. Yüksek kalitede kum çeşitleri için en düşük rakamlarla ödeme yapma imkanına sahipsiniz. Denemek istediğiniz ürünü sepetinize atarak siparişinizi tamamlamanız yeterli olacak. Bu sayede seçtiğiniz kum çeşitlerini çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırıyoruz. Pet Sepette avantajlarıyla tanışmaya hazır mısınız?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.