Flexi

Evcil dostlarınızın tüm ihtiyaçlarını kaliteden ödün vermeden karşılayabilirsiniz. Kullanabileceğiniz ürünler arasında Flexi tarafından geliştirilen tasarımlar da yer alıyor. Pratik bir şekilde kullanıma odaklanarak ürün tasarımları hazırlayan marka, evcil hayvan sahiplerinin ihtiyaçlarını çok iyi biliyor. Tüm üretimlerinde ihtiyaçların en doğru şekilde karşılanmasına odaklandığından ürün çeşitleri de beklentileri karşılamayı başarıyor.

Sırala
1 2
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.
1 2

Sitemizde Flexi markasının imzasını taşıyan tüm ürün çeşitlerini kolaylıkla temin edebilirsiniz. 3 metre, 5 metre gibi farklı uzunluklarda otomatik tasma çeşitleri mutlaka göz atmanız gereken ürünler arasında yer alıyor. Geniş bir renk skalası eşliğinde inceleyebileceğiniz ürünler son derece dayanıklı malzemelerden üretiliyor. Bu sayede uzun kullanım ömrü ve dayanıklılık beklentisini de karşılayabiliyor.

Flexi Marka Ürün Çeşitlerine Hemen Göz Atın

Sitemizde yatak koruyucu örtü çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Pratik bir şekilde dilediğiniz her yere serebileceğiniz örtüler eşyalarınızın, koltuklarınızın ya da yatakların tüylenmesini, kirlenmesini önlüyor. Aynı zamanda kedi ve köpeklerin tırnaklarının kesilmesi, tüylerinin taranması gibi bakımlarını yaparken de kullanabilirsiniz. Dermatolojik olarak testten geçirilen yatak örtüsü çeşitleri evcil dostlara zarar vermiyor.

Üst yüzeyi pamuksu bir yapıya sahip olduğundan yavru kedi ve köpeklerin altına sermek için de kullanılabilir. Alt yüzeyi ise sızdırmaz özellikte ve sıvının alta geçmesini engelliyor. Bu yönüyle tedavi gören hayvanların altına sermek için de rahatlıkla kullanılabiliyor. Her biri tek kullanımlık olan yatak örtüsü çeşitleri ideal ebatlarda olmasıyla da beğeni topluyor. Ambalaj içerisinde 60 cm x 90 cm ebatlarında 30 adet kullanıma hazır yatak örtüsü bulunuyor.

Seçkin Markaların Pet Ürünlerini Ucuza Alın

Sitemizde Flexi başta olmak üzere tüm seçkin markaların ürün çeşitlerini kolaylıkla satın alabilirsiniz. Sizlere bu ürünleri en uygun fiyatla satın alma şansı sunuyoruz. Cazip fiyatlar ve bütçe dostu ödeme kolaylıkları sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılarken ekonominizi zorlamanıza gerek kalmayacak.

Evcil dostlarınızın tüm ihtiyaçlarını ertelemeden ve eksiksiz bir şekilde sitemizden karşılayabilirsiniz. En temel gereksinimlerini başında gelen kum ve mama için de doğru adrestesiniz. Pek çok farklı markanın mama ve kum çeşitleri arasından evcil hayvanlarınızın sevdiği lezzetleri ve rahatsız olmadığı ürünleri kolayca seçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.