Gimdog

Köpeklerin spesifik ihtiyaçları başta olmak üzere mama be ödül maması ihtiyaçlarını karşılamak için tercih edebileceğiniz markalardan bir de Gimdog oluyor. Özellikle ödül mamalarının köpekler tarafından çok seviliyor olması, bu markanın büyük ilgi görmesinde önemli bir etken! Ispanaklı, keten tohumlu, kerevizli mama çeşitleri hazırlayarak köpekler için sağlıklı gıdaların alınmasını sağlıyor olması da dikkatlerden kaçmıyor.

Sırala
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Sitemizden ürün çeşitlerini kolaylıkla temin edebileceğiniz Gimdog markası süte ihtiyacı olan yavru köpekleri de unutmuyor. Yavru köpeklerin anne sütü ihtiyacını pratik bir şekilde karşılamayı sağlayan süt tozu çeşitleri de markanın ürün grupları arasında yer alıyor. Yavru köpeklerin sindirim sistemine uygun içeriklerle hazırlanan köpek sütü doyurucu ve besleyici olduğundan çok küçük köpekler için de kullanabiliyor.

Gimdog Yavru Köpek Mamaları ve Köpek Sütü Çeşitleri

Yine yavru köpeklerin beslenmesinde kullanılabilecek ve küçük parçalara ayrılmış şekilde hazırlanan mama çeşitlerini de  sitemizden hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Konserve mamalar köpeklerin günlük vitamin ve mineral ihtiyacı düşünülerek özel olarak formüle ediliyor. Bu sayede konserve mama ile beslenen köpekler günlük aktivitelerini sorunsuz bir şekilde yerine getirebiliyor.

Markanın konserve mamalarda son derece geniş bir seçenek yelpazesi sunması, evcil hayvan sahiplerinin köpeklerinin damak tadına uygun seçimler yapabilmesini sağlıyor. Burgu çubuk ve kemik çeşitleri de alternatifleri ile birlikte köpek sahiplerinin kullanımına sunuluyor. Köpeğinizin yaşına ya da cinsine uygun tercihler yapabilirsiniz. Siparişinizi tamamlamadan önce köpeğinizin çiğneme ihtiyacını karşılaması için özel olarak dizayn edilen çiğneme çubuğu çeşitlerinden de sepetinize mutlaka ekleyin.

Gimdog Pet Ürün Çeşitlerini Sitemizden Temin Edin!

Ayrıca mama kabı, duşlu tarama fırçası, ayakkabı gibi farklı ihtiyaçlarınızı da  marka tarafından geliştirilen pratik ürün çeşitleri arasından karşılayabilirsiniz. Köpeğinizin temizliğini ve bakımını en kolay şekilde yapmanızı sağlayacak ürünler özel olarak dizayn ediliyor. Köpeğinizin bakımına kısa bir zaman dilimini ayırmanız yeterli oluyor. Tüy altı köpek tırmık tarağı ya da çiş pedi gibi ürün çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Gimdog tarafından hazırlanan tüm ürünler için ödeme yapmanız yeterli oluyor. Sizlere sitemizde en uygun fiyatları sunuyoruz. Bu sayede ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılayabilir ve kazançlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.