İmac

Bir İtalyan markası olan İmac kedi ve köpek aksesuarları üretimiyle dünya genelinde dikkat çeken markalardan biridir. Tüm üretimlerinde en kaliteli malzemeleri kullanan ve bu sayede uzun kullanım ömrü sunan pet ürünleri hazırlamayı başaran İmac tasarımları, İtalyan şıklığını da net bir şekilde yansıtıyor. Marka, kedi ve köpeklerin yanı sıra kuş besleyenlerin ihtiyaç duyabileceği ürün çeşitlerini de dizayn ediyor.

Sırala
1 2
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.
1 2

Sitemizden kolaylıkla temin edebileceğiniz markanın ürün çeşitleri canlı renkleri ile de dikkat çekiyor. Kedi ve köpek oyuncakları, su ve mama kapları markanın en çok tercih edilen ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Pratik bir şekilde temizlenebilen ve kolay kullanım yönüyle ön plana çıkan ürün çeşitleri plastik ya da silikon gibi dayanıklı malzemelerden hazırlanıyor. Hem yavru hem de yetişkin kedi ve köpekler için eğlenceli oyuncaklar dizayn eden marka, geniş ürün gamıyla ön plana çıkmayı başarıyor.

Açık ve Kapalı Kedi Tuvaleti Çeşitlerini İnceleyin

Sitemizden temin edebileceğiniz ürünler arasında hem açık hem de kapalı olarak dizayn edilen kedi tuvaleti çeşitleri de yer alıyor. Yetişkin bir kedinin kolaylıkla sığabileceği ebatlarda hazırlanan kedi tuvaletleri, uzun kullanım ömrü ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda marka kedi ve köpek taşıma çantası ile tel kafes çeşitlerini de evcil hayvan sahiplerinin  kullanımına sunuyor. Evcil dostlarınızı rahatlıkla taşımanızı sağlayan bu ürünler arasında bagaj için kafes çeşitleri de mevcut.

Hazneli su kapları ve kuş kafesleri gibi farklı ihtiyaçlar da bu markanın ürün çeşitleri arasından karşılanabilir. Siparişinizi tamamlamadan önce mutlaka tüyü fırçaları ve kedi tırmalama tahtaları çeşitlerine de göz atmalısınız. Tekerlekli taşıma çantaları, taşıma çantası minderleri inceleyebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor.

İtalyan Şıklığını Yansıtan Pet Ürünü Çeşitleri Burada!

Serinletici köpek matı, dışkı poşeti taşıma aparatı gibi spesifik ihtiyaçlar için de rahatlıkla tercihinizi bu markanın ürünü çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz. Tamamını sizlere en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Denemek istediğiniz ürün çeşitlerini sadece tek tıkla sepetinize atabilirsiniz. Bu sayede çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırabiliriz. Elbette  tüm siparişlerinizde olduğu gibi markanın ürünleri için de cazip ödeme seçeneklerini sizlere sunuyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.