Orijen

Köpeklerin beslenmesinde kullanılacak mama çeşitleri formüle ederek, sağlıklı bir şekilde beslenmelerine yardımcı olan Orijen markası, köpeklerin avcılık içgüdülerine yönelik mama çeşitleri hazırlıyor. Özellikle köpeklerin ağız, diş ve sindirim sisteminin sağlıklı olması üzerinde durduğu formülleri, kuru mamadan çok fazla hoşlanmayan köpekleri de mutlu etmeyi başarıyor. Köpek sahipleri evcil dostlarına kuru mamayı sevdirmek için de tercihini bu markanın mama çeşitlerinden yana kullanıyor.

Sırala
1 2
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
1 2

Fiyatının uygun olması da dikkatlerden kaçmıyor. Köpek mamasına çok fazla bütçe ayıramayanlar ancak kaliteli mamadan da ödün vermek istemeyenler tercihini gönül rahatlığı ile Orijen marka mama çeşitlerinden yana kullanabiliyor. Sitemizde markanın tüm mama çeşitlerini inceleyebilir ve köpeğiniz için en uygun olanı kolaylıkla seçerek sepetinize ekleyebilirsiniz.

Orijin Yaşlı Köpek Maması Sitemizde!

Artık tüylü dostunuz yaşlandıysa ve mama tüketmekte zorlanıyorsa Orijen tarafından geliştirilmiş olan yaşlı köpek maması çeşitlerine yönelebilirsiniz. Tahılsız olarak üretilen bu mamalar serbest dolaşan tavuk, hindi etleri ve serbest avlanan balık çeşitlerini içeriyor. Sınırlı oranda karbonhidrat ve glisemik bulunması markanın mama çeşitlerinin yaşlı köpekler tarafından rahatlıkla tüketilmesini beraberinde getiriyor.

Yaşlılık nedeniyle daha az hareket eden köpeklerin aşırı kilo almasını önlemeye yardımcı olan Orijen yaşlı köpek maması aynı zamanda kuluçka yumurtası da içeriyor. Böylece köpeklerin günlük protein ihtiyaçlarının rahatlıkla karşılanmasını sağlayabiliyor. Bu arada yaşlı köpek maması çeşitlerinin taneleri hafif yumuşak bir yapıya sahip! Bu sayede köpeklerin dişleri zayıflamış olsa dahi mamayı kırmakta ve çiğnemekte güçlük çekmiyor. Eksik dişleri olan köpekler tarafından da rahatlıkla tercih edilebiliyor.

Orijen Spesifik Köpek Maması Çeşitlerini İnceleyin

Markanın spesifik ihtiyaçlar için özel olarak geliştirilmiş olan mama çeşitleri de bulunuyor. Örneğin balıksız olarak hazırlanan mama çeşitleri bazı hastalıklar nedeniyle diyet uygulaması gereken köpekler için ideal bir seçenek olabiliyor. Kırmızı etli tahılsız yetişkin köpek maması çeşitleri de tercih edilebilir.

Kanada menşeili bir marka olan Orijen köpek mamalarını sitemizden temin edenler çok daha az ödüyor. Sizlere bu mama çeşitlerini uygun fiyat ve yüz güldüren ödeme kolaylıkları eşliğinde sunuyoruz. Denemek istediğiniz mamaları sepetinize atarak hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.