Royal Canin

Royal Canin Persian Yaş Kedi Konserve Maması 85 Gr

Ürün Kodu : 1634
Ürün Barkodu :
Paket
Fiyat
Adet
Adet
9,58 ₺ 7,33 ₺
Hediye Ürünler
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Royal Canin Persian Yaş Kedi Konserve Maması 85 Gr,

  1 yaş üzeri Persian kedileri için ürüner sistem ve sindirim sistemi sağlığını korumaya yardımcı yaş kedi mamasıdır. Kedinizin damak zevkine uygun ezme şeklindedir. Persian kedisi uzun tüylüdür, Royal Canin Persian yaş kedi maması deri ve tüy oluşumuna yardımcı olur.

  * Royal Canin Persian yaş kedi maması sağlıklı beslenme ve bakım sağlayan yetişkin kedi konservesidir.
  * İçeriğinde bulunan çinko, omega 3, omega 6 yağ asitleri, kedinizin sağlıklı deri ve parlak bir tüy yapısının oluşmasına yardımcı olur.
  * Persian Adult loaf yaş mama, kıvamlı ezme şeklindedir ve besinsel olarak kedinizin yaşına uygun içerikli yaş kedi mamasıdır.
  * Royal Canin yaş kedi maması kolay açılabilen poşet ambalajlıdır.

  Yaş Kedi Mamasının İçeriği;
  Et ve hayvansal türevleri, balık ve balık türevleri, tahıllar, bitkisel ve hayvansal yağlar, bitkisel protein ekstraktları, çeşitli şekerler, bitkisel orjinli türevler, mineraller.

  Yaş Kedi Mamasının Analizi;
  Ham protein % 9 ham yağ % 6, ham lif % 1,00, ham kül % 1,9, nem % 77,5, vitamin D3 330 IU/kg, demir 11 mg/kg, bakır 1,9 mg/kg, iyot 0,24 mg/kg, manganez 3,4 mg/kg, çinko 34 mg/kg.

  Konserve Kedi Mamasının Beslenme Tavsiyesi;
  Vücut ağırlığı 4 kg olan kediler için, günlük 2+1/4 poşet persian yaş mama verilmesi yeterlidir. İsteğe bağlı olarak 1 Poşet Royal Canin Persian pouch mamaya ek olarak 20 gr kuru mama şeklinde de kullanılabilir

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.