Sanicat

Kedinizin tüm ihtiyaçlarını sitemizden temin ederek siz de cazip fiyat avantajından rahatlıkla faydalanabilirsiniz. İnceleyebileceğiniz ürün çeşitleri arasında Sanicat markası tarafından üretilen kedi kumları da yer alıyor. Onlarca farklı kum çeşidini özenle hazırlayan ve kedilerin de kullanmaktan rahatsız olmadıkları bu ürünleri sitemizden temin edebilirsiniz. Sanicat kalitesini net bir şekilde yansıtan kumlar için hemen sipariş verin.

Marka Kategorileri
Sırala
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Özellikle topaklanan kedi kumları çok kolay temizleniyor olmasıyla dikkat çekiyor. Sitemizde Sanicat tarafından üretilen topaklanan ve ultra topaklanan kedi kumlarını en cazip fiyatlarla hemen temin edebilirsiniz. Marka, hem ince hem de kalın taneli kum çeşitleri üreterek ihtiyaçlara ya da kullanım alışkanlıklarına en uygun olanları seçmeyi kolaylaştırıyor.

Sabun Kokulu Topaklanan Kedi Kumu Çeşitleri

Sabun kokulu kedi kumları da marka tarafından kullanıma sunulan ürünler arasında yer alıyor. Doğal sabun kokusu kedileri rahatsız etmeyecek bir şekilde kum çeşitlerine kazandırıyor. Aynı zamanda kötü kokuyu hapsederek kumda doğal ve fresh bir koku kalmasını sağlıyor. Sadece topaklanan değil, kristal kum çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Parfümlü olarak dizayn edilen kristal kum çeşitlerine alternatif olarak çiçek kokulu olanları tercih edebilirsiniz.

Limon kokulu ya da sabun kokulu olan kristal kedi kumu çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Dilerseniz tercihinizi marka tarafından geliştirilen ve tozdan arındırılmış kedi kumu çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz. Kötü kokuya hapsetme beklentisini tozdan arındırılmış olan kedi kumları da karşılayabiliyor. Özellikle evinde birkaç kedi besleyenler için bu özellik çok daha önemli bir hal kazanıyor. Bu nedenle tercihinizi rahatlıkla markanın kedi kumu çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz.

Parfüm Kokulu Kedi Kumlarınızı Denediniz mi?

Sanicat kedi kumu fiyatları açısından da cazip ürünlerdir. Yüksek kalite düzeyinde kum çeşitleri geliştiriyor olmasına karşın bu ürünleri uygun fiyatla temin etme şansını sunuyor. Özellikle sitemizden sipariş verdiğinizde çok daha düşük bir bütçeyle kum ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Hızlı kargo uygulamamız kapsamında siparişini verdiğiniz ürünleri kısa zamanda kapınıza kadar ulaştırıyoruz. Ayrıca çeşitli ödeme kolaylıklarından da faydalanabilirsiniz. Sanicat ürün çeşitlerini en uygun fiyatla satın almanın kolay yolu Pet Sepette!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.