Trixie

Uzun süredir kedi ve köpekler için pet ürünleri geliştiren ve pratik tasarım anlayışı ile ön plana çıkan Trixie marka ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Kedi ve köpeklerin tüm ihtiyaçlarının eksiksiz bir şekilde karşılanmasını sağlayan marka, kaliteye de büyük önem veriyor. Sadece kalite düzeyi yüksek malzemeleri üretimlerinde kullanan Trixie ürünlerini sitemizden hemen temin edebilirsiniz.

Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Kedi ve köpek mama ve su kapları, oyuncak çeşitleri büyük ilgi gören ürün grupları arasında yer alıyor. Özellikle oyuncak çeşitleri kedi ve köpeklerin uzun süre gözlemlenmesinden sonra geliştirildiği için evcil dostlarınızın keyif alacağı bir tasarımla dizayn ediliyor. Asılabilen ve aynı zamanda top formunda hazırlanan oyuncak çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Trixie Köpek Şampuanı Çeşitleri Sitemizde!

Markanın ilgi gören ürün çeşitlerinden biri de köpek şampuanı oluyor. Sitemizde açık renk köpekler için hazırlanan şampuanlar ve aynı zamanda yavru köpek şampuanı çeşitleri pratik bir şekilde temin edilebilir. Seyahat su şişesi çeşitleri, tuvalet kumları, açık ve kapalı tuvalet kapları da göz atabileceğiniz ürün çeşitleri arasında yer alıyor.

Tırnak makası ya da tüy makası çeşitlerine de göz atmalısınız. Kolay kullanım yönüyle beğeni toplayan bu ürünler uzun kullanım ömrü beklentisini de karşılayabiliyor. Sitemizden Trixie markası tarafından üretilen ve kuşlar için özel olarak tasarlanan ürünleri de inceleyebilirsiniz. Kuş oyuncakları ya da hamsterlar için tasarlanan köşe tuvaleti gibi ürünleri uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

Evcil Dostlarınızın Hayatına Keyif Katacak Ürünler

Soğutucu mat çeşitleri köpekler için önemli bir ihtiyaca dönüşebiliyor. Sitemizden marka tarafından hazırlanan mat çeşitlerini de son derece uygun fiyatlar eşliğinde temin edebilirsiniz. Muhabbet kuşları için özel olarak hazırlanan ürünler ya da servis matları da beğeni toplayan ürünler arasında yer alıyor.

Dostlarınızın günlük yaşamına keyif katacak olan ve daha güzel zaman geçirmelerine yardımcı olacak ürünlere ulaşmanız artık çok kolay! Sitemize tıklayarak ihtiyaçlarınızı en pratik şekilde karşılayabilirsiniz.  Aynı zamanda özel fırsatlar sayfamızda kampanyalı ürün çeşitlerine de göz atabilir ve ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Pet Sepette ayrıcalıklarından hemen şimdi siz de faydalanın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.