Yaşlı Kedi Maması

Sıralama seçin
1 2
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kedilerin belirli bir yaşa gelmelerinin ardından vücutlarında metabolik anlamda bazı değişimler meydana gelebiliyor. İşte bu nedenle yaşlı kedi maması tüketmeleri gerekiyor. Özellikle bazı vitamin ve mineral ihtiyaçlarının artması bu mamalarla beslenmelerini zorunlu hale getirebiliyor. Sizler için en seçkin markalar tarafından hazırlanan ve yaşlı kedilerin günlük enerji ihtiyacını karşılayabilecek olan mama çeşitlerini bir arada sunuyoruz.

Onlarca farklı marka  tarafından geliştirilen zengin içerikleri sayesinde besleyici bir gıdaya dönüşen yaşlı kediler için mama çeşitlerine hemen şimdi göz atmaya başlayabilirsiniz. Denemek istediğiniz ya da düzenli olarak kullandığınız mama çeşidini tek tıkla sepetinize ekleyin ve hemen siparişinizi oluşturun.  Bu sayede seçtiğiniz mamaları çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırabiliriz.

Alternatifleriniz arasında kısırlaştırılmış yaşlı kedi maması çeşitleri de bulunuyor. Kediniz daha önce kısırlaştırma operasyonu geçirdiyse tercihinizi rahatlıkla bu özel mama  çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz.  Kuzu etli, balıklı,  kümes hayvanlı gibi farklı içerikler kullanılarak hazırlanan yaşlı kedi mamaları doyurucu olması ile de ön plana çıkıyor. İdeal oranda vermeniz kedinizin her öğünde doymasını sağlayabiliyor.

Yaşlı Kedi Maması Çeşitleri

Sitemizde en iyi yaşlı kedi maması olarak değerlendirilen mama çeşitlerini de bulabilirsiniz. Ürünleri 2 kilogram ya da 5 kilogram gibi farklı gramaj seçenekleri eşliğinde sizlerle buluşturuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz miktarda ambalajlanmış olan yaşlı kedi mamalarını pratik bir şekilde temin edebilirsiniz. Kediler tarafından da sevilerek tüketilen bu mamalar arasında tüy yumağı engelleyici bir içeriğe sahip olanlar da bulunuyor. Kediniz yuttuğu tüyleri çıkarmakta zorlanıyorsa siz de tercihinizi tüy engelleyici içeriğe sahip olan yaşlı kedi mamalarında yana kullanabilirsiniz.

12 yaş üzerinde olan kediler için özel olarak formüle edilen ve günlük ihtiyaçlarının büyük bölümünü karşılaması sağlanan mama çeşitlerine de yönelebilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm kuru ve yaş mamalar gibi yaşlı kedi mamaları için de sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Minimum fiyat avantajından faydalanarak kedinizi mama ihtiyacını ekonomik bir alışveriş ile karşılayabilirsiniz. Siparişinizi tamamlamadan önce ödül maması çeşitlerinden de sepetinize eklemeyi unutmayın. Hemen alışverişe başlayın.

Lezzetli ve Besleyici Yaşlı Kedi Maması Çeşitleri

Yaşlanan kedilerin yavaşlayan metabolizma hızlarına uygun olarak üretilen en iyi yaşlı kedi maması çeşitlerini sadece tek tıkla ulaşmanın en kolay yolu sitemizdir. Üstelik sizin için hazırladığımız bu özel koleksiyon içerisinde sadece güvenilir markaların mama çeşitleri bulunuyor. Kedinizin damak tadına ya da spesifik ihtiyaçlarına uygun olan mamaları dakikalar içerisinde bulabilirsiniz.

Bu arada yaşlı kedi maması tavsiye üzerine değil veteriner hekimlerin önerileri üzerine tercih yapılarak temin edilmesi gereken ürünlerdir. Kedinizi muayene eden veteriner hekim tarafından önerilen mama çeşitlerini eksiksiz bir şekilde sitemizden temin edebilirsiniz. Bu özel ürün çeşitlerini en düşük fiyatlarla satın alabilir ve siparişiniz en kısa zamanda tarafınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Seçenekleriniz arasında kısırlaştırılmış yaşlı kedi maması da bulunuyor. Erken yaşlarda kısırlaştırılmış olan kedilerin metabolik ihtiyaçlarına uygun olarak formüle edilen bu mamalar doyurucu ve besleyici olmasıyla da ön plana çıkıyor. Sizlere bu özel koleksiyon içerisinde çok sayıda farklı mama çeşidini bir arada inceleme şansını sunuyoruz. Bu sayede kedilerin damak tadına uygun tercihler yapabilirsiniz.

Yaşlı Kedi Mamalarında En Uygun Fiyatlar

Kedi sahipleri yaşlı kedi maması tavsiye yorumları da yapabiliyor. Tavsiye yorumlarında okuduğunuz ve denemek istediğiniz mama çeşitlerini de sitemizde sizlerle buluşturmayı ihmal etmiyoruz. Hızlı ve kolay bir şekilde aradığınız tüm mamaları gelişmiş filtreleme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Bir marka tercihinde bulunarak seçtiğiniz markanın ürünlerinin listelenmesini sağlayabilirsiniz.

Güvenilir markaların üretimi olan mamaları farklı gramaj seçenekleri eşliğinde sizlerle buluşturuyoruz. Kaç tane kedi beslediğiniz ya da kedinizin gün içerisinde ne kadar mama tekniğine bağlı olarak en uygun gramaj tercihinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda indirimli olarak satışa sunulan mama çeşitlerini de gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. İndirim fırsatlarından faydalanarak kazançlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Kediler yaşlandığında yuttukları tüyleri çıkarmakta zorlanabilirler. Tüy yumağı engelleyici kedi maması çeşitlerini de işte bu nedenle seçenekleriniz arasına ekledik. Kedinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen mama çeşitlerini sadece tek tıkla sepetinize ekleyerek hemen sipariş verebilir ve bu mamaların kısa zamanda kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz. Evcil dostlarınızın tüm ihtiyaçlarını en düşük fiyatlarla karşılayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.