Yaşlı Köpek Maması

Sıralama seçin
1 2
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.
1 2

Sevimli dostlarımız belirli bir yaşa geldiğinde sindirim sistemleri ya da diş yapıları eskisi kadar sağlıklı olmayabiliyor. İşte bu durumda onların en rahat şekilde beslenmesini sağlamak için yaşlı köpek maması ile beslenmeleri gerekebiliyor. İşte bu noktada devreye giriyoruz ve sizlere en kaliteli yaşlı köpek mamaları ile buluşturarak tüm yıl boyunca en uygun fiyatları sunuyoruz. Yaşlı köpeklerin ihtiyaçları dikkate alınarak formüle edilen mama çeşitlerine hemen göz atın.

Küçük cins, orta ya da büyük cins köpekler için tüketime uygun olan en iyi yaşlı köpek maması çeşitlerine de sitemizden ulaşabilirsiniz. Yaşlı köpeklerin metabolizmalarına, eklem ve kemik sistemine  uygun olarak hazırlanan bu mamalar aynı zamanda sevimli dostlarımızın damak tadına da hitap ediyor. Bu nedenle  kaliteli bir mamayı tercih ederseniz yaşlı köpek mamasına geçiş yaptığınızda köpeğiniz bu mamayı da severek yiyecektir.

Lezzetli ve Besleyici Yaşlı Köpek Mamaları Sitemizde!

Seçenekleriniz arasında köpeklerin sağlıklı bir cilt yapısı ve parlak bir tüy yapısına  sahip olması için yüksek oranda yağ asitleri içeren köpek maması çeşitleri de bulunuyor. Bu mamaların içeriğinde yer alan tuz seviyesi ideal oranda ayarlanıyor ve böylece yaşlı köpeklerin kalp sağlığı korunuyor.  Köpek sahipleri için yaşlı köpek maması tavsiye üzerine de tercih edilebilen mamalar oluyor.  En çok tavsiye edilen köpek mamalarını da sizler için alternatifleriniz arasına ekledik.

Bu arada köpek sahipleri yaşlı köpek maması ne zaman verilir sorusunun yanıtını da merak edebiliyor. Ancak bu soruya en doğru yanıtı veteriner hekiminiz verecektir. Genellikle köpekler 7 yaşına geldikten sonra yaşlı köpek maması ile beslenmeye başlıyor. Ancak bazı köpeklerin daha erken bir dönemde ya da daha geç bir dönemde de yaşlı köpek maması tüketmesi gerekebilir. Bu nedenle sorunun yanıtı için mutlaka veteriner hekiminize  danışmanızı tavsiye ederiz.

Köpeklerin yaşı ilerledikçe tükettikleri mama çeşidinin değişmesi de gerekebilir. İşte bu nedenle sitemizde +8, + 9, + 10  gibi köpeğinizin yaşına birebir uyumlu olarak formüle edilen mama çeşitlerini de görebilirsiniz. Sizlerin tüm kuru mamalar için en uygun fiyatları sunuyoruz. Aynı zamanda yüz güldüren ödeme seçenekleri da faydalanarak bütçenizi zorlamadan sevimli dostlarımızın bana ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.