Yetişkin Kedi Maması

Sıralama seçin
1 2 3 .... 6 7 8
Toplam 113 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8

Kediler yavruluk döneminden çıktığında metabolizmaları da değişir. Dolayısıyla  sağlıklı bir yaşam sürebilmeleri için gün içerisinde almaları gereken vitamin ve mineraller de değişiyor. Bu doğrultuda hazırlanan yetişkin kedi maması çeşitlerini sitemizden hemen temin edebilirsiniz. Seçkin markaların kuru mama çeşitleri besleyici ve doyurucu  olmasının yanı sıra lezzetli olması ile de ön plana çıkıyor.

Kedinizin günlük enerji ihtiyacını karşılayan ve aynı zamanda vitamin ve mineral yönünden son derece zengin içeriklere sahip olan yetişkin kedi maması 15 kg olarak da temin edilebiliyor. Sitemizde farkı gramaj seçenekleri bulunduğu için ihtiyacınıza yönelik olarak tercih yapabiliyorsunuz. Tavuk etli, kümes hayvanlı, balıklı, kuzu etli ya da dana etli olarak hazırlanabilen yetişkin kedi mamaları arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Seçenekleriniz arasında ördek etli ya da bıldırcın etli olan mamalar da mevcut.

Lezzetli Ve Doyurucu Yetişkin Kedi Maması Çeşitleri

Kedi sahiplerinin en çok merak ettiği sorulardan biri yavru kedi yetişkin maması yerse ne olur yönünde…  Yavru kedilerin sindirim sistemleri ya da ağız yapıları yetişkin kedi mamaları için uygun olmayabiliyor. Bu nedenle yavru kedilerin yavru kedi maması ile beslenmesi gerekiyor. Belirli bir büyüklüğe erişmelerinin ardından yetişkin kedi mamasına geçiş yapılabilir.

Bu durumda da akıllara gelen yetişkin kedi maması ne zaman verilir sorusu oluyor. Yavru kedilerin ne zaman yetişkin kedi maması yiyebileceğine veteriner hekimler karar vermelidir. Çünkü kediniz her ne kadar büyümüş gibi görünse de vücutları yetişkin kedi maması için uygun olmayabilir  ya da henüz bu mamaları yiyebilecek kadar gelişim gösterememiş olabilir. Dolayısıyla veteriner hekiminize bu konu ile ilgili danışmanızda fayda var.

Farklı markalar tarafından hazırlanan kuru mamaları  doyuruculuk oranları da farklı olabiliyor.  Bu nedenle yetişkin kedi ne kadar mama yer sorusunun yanıtı hem kedinizin iştahına hem de seçtiğiniz mamaya  bağlı olarak değişecektir. Bu konuda da veteriner hekiminize danışabilirsiniz. Çok doyurucu olan mama çeşitleri kediler tarafından daha az tüketilirken, daha az doyurucu olanlar daha yüksek miktarda tüketilebiliyor. En lezzetli mama çeşitlerini hemen incelemeye başlayabilir ve seçtiğiniz mamalar için sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.