Yetişkin Köpek Maması

Sıralama seçin
1 2 3 .... 9 10 11
Toplam 157 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 9 10 11

Köpeğinizin sağlıklı bir şekilde yaşayabilmesi için bir beslenmesine maksimum düzeyde dikkat etmeniz gerekiyor.  Olabildiğince kaliteli mamalarla beslemeli ideal oranda su içmesini sağlamalısınız. İhtiyacınız olan mama çeşitlerini sitemizden hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Sizlere köpek maması koleksiyonumuzda oldukça zengin bir ürün çeşidi yelpazesi sunuyoruz. Bu sayfada ise yetişkin köpek maması çeşitleri bulunuyor.

Küçük cins ve büyük cins köpekler için  markalar tarafından zengin içeriklerle formüle edilen  köpek mamaları içerdiği vitamin ve mineraller sayesinde köpeklerin günlük ihtiyacının büyük bölümünü karşılayabiliyor.  Köpek sahipleri genellikle yetişkin köpek mamasına ne zaman geçilmeli sorusunun yanıtını arıyor.  Köpeklerin yetişkin maması yiyebilmesi için özellikle sindirim sisteminin  bu mamaları uygun hale gelmesi lazım.

Dolayısıyla yetişkin köpek maması kaç aylıkken verilir sorusunun yanıtı değişebiliyor. Size en doğru yanıtı veteriner hekiminiz verecektir. Köpeğinizin yetişkin maması yiyebilecek kadar büyüyüp büyümediğini veteriner hekiminize danışabilirsiniz. En doğru şekilde yönlendireceğinden emin olabilirsiniz. Kimi zaman köpeklerin yetişkin mamasına geçiş dönemleri daha uzun sürebiliyor. Veteriner hekime danışmadan köpeğinize yetişkin maması vermemelisiniz.

Yetişkin Köpek Mamalarında Uygun Fiyat Fırsatı!

Aynı zamanda köpek sahiplerinin akıllarındaki bir diğer soru da yetişkin köpek maması ne kadar verilmeli oluyor. Köpeğinizin doymasını sağlayacak miktarda mama vermeye özen gösterin. Elbette küçük cins köpekler daha az oranda mama ile doyabiliyor. Ancak büyük cins köpekler için biraz daha fazla oranda mama vermek gerekebiliyor. Bu sorunun yanıtı içinde veteriner hekiminize danışmanızda fayda var. Aynı zamanda bazı  markaların mama çeşitlerinin ambalajı üzerinde yetişkin bir köpeğe ne kadar mama verilmesi gerektiğine dair öneriler de bulunabiliyor.

Kuzu etli ya da tavuk etli gibi farklı içeriklere sahip olan kuru mama çeşitlerini hemen şimdi incelemeye başlayın. Seçenekleriniz arasında hassas bir yapıya sahip olan köpekler için özel olarak geliştirilmiş yetişkin köpek mamaları da yer alıyor. Tahıllı,  balıklı ya da meyveli olarak hazırlanan mama çeşitleri köpeklerin günlük enerji ihtiyacını karşılama noktasında da ideal bir seçenek oluyor. Bu ürünleri en uygun fiyatlarla satın almak için seçtiğiniz mamaları sepetinize ekleyerek siparişinizi oluşturmanız yeterli olacak.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.